OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 14.04.2024 - III NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA

1.  W odpowiedzi na apel abp. Tadeusza Wojdy, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski w diecezji zielonogórsko-gorzowskiej dzisiejsza niedziela, jest dniem szczególnej modlitwy w obronie życia poczętego. Podczas wszystkich nabożeństw a także w naszych osobistych modlitwach pamiętajmy o tej szczególnej intencji.

2.  Składka na fundusz remontowy w ubiegłą niedzielę wyniosła 2462 zł .

3.  Dzisiaj o g. 17.30 Różaniec, który poprowadzi Róża Matki Bożej Królowej Polski.

4.  W poniedziałek o g. 17.30 Różaniec w intencji pokoju.

5.  We wtorek po Mszy świętej wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.

6.  W środę o g. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

7.  W czwartek po Mszy świętej wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

8.  W przyszłą Niedzielę podczas Mszy św. o g. 11.00 odbędzie się uroczyste włączenie kandydatów do grona ministrantów.

9.  W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Wacława Kardzis. Zmarłego Wacława i wszystkich naszych bliskich zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu.

Piątek, III Tydzień Wielkanocny